برای تجارت جهانی، باید جهانی اندیشید.شرکت تولیدی و صنعتی ایمن گاز مشهد به منظور اعتلا و خودکفایی صنعت کشورمان به عنوان عضوی کوچک اما موثر در سال 1358 آغاز به فعالیت صنعتی نمود.

این شرکت با استفاده از بهترین مواد و اعمال کنترل و آزمایش های مداوم در طول خط تولید و با اتکا به تجربه و تخصص و بهره وری از تکنولوژی پیشرفته و ایده های سازنده مهندسین و کارشناسان کارخانه و برخورداری از کارایی کارگران ماهر و راهنمایی های اداره کل استاندارد، سال های متوالی از سوی اداره کل استاندارد خراسان به عنوان واحد نمونه معرفی و مفتخر به دریافت لوح تقدیر برترین کیفیت و 20 نشان استاندارد گردیده است.

تبادل افکار و اندیشه ها همراه با دقت واحدهای مهندسی، آزمایشگاهی و بازرسی فنی این کارخانه امکانی را به وجود آورده است که علاوه بر موفقیت های دیگر، مفتخر به دریافت گواهینامه  ISO9001 وISO14001 ازکمپانی URS انگلستان گردد.

این شرکت علاوه بر تولید انواع بخاری های گازسوز، بخاری های نفت سوز، شومینه، پلوپز، اجاق گاز، آبگرمکن های گازسوز و آبگرمکن های نفت سوز با سعی بلیغ و پشتکار فراوان توانسته است به صورتی مبتکرانه و خلاق محصولات جدیدی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. که یکی از نمونه های بارز آن را می توان طرح آبگرمکن های یخچالی دانست. امروزه نام ایمن گاز مشهد بیانگر ایمنی، استحکام، نوآوری و زیبایی می باشد.

در خاتمه ضمن ستایش از حسن انتخاب شما، امیدواریم با پیشنهادات سازنده خود مشوق ما در بالا بردن کیفیت محصولات باشید.